RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 12.09.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 12.09.2011

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 12, 2011 11:17 am
Dashi

Yjet sot do ju bejne me autoritare ndaj
partnerit. Gjithsesi ai nuk do e marre per keq kete dhe do aprovoje te
gjitha vendimet qe do merrni ju. Mos perfitoni nga situata per tu kthyer
ne nje tiran. Beqaret do e gjejne sot dike interesant. Mendohuni mire
para se te vendosni per nje lidhje serioze. Beni kujdes me financat te
cilat do vijne duke u pakesuar. Me punen merruni neser.

Demi

Ne dashuri sot duhet te tregoheni shume
te matur. Mund t’iu genjejne dhe ju do lendoheni. Nese jeni beqare nuk
duhet te filloni sot nje lidhje te qendrueshme. Me mire qendroni vetem
ose filloni ndonje aventure per pak kohe. Duhet te hiqni dore nga
fantazite e shtrenjta sepse buxheti nuk jua lejon. Mundohuni te dilni,
te shetisni apo dhe te mblidheni me miqte apo familjaret.

Binjaket

Duhet t’i kushtoni me shume vemendje
personit tuaj te zemres. Ai do kete nevoje per nje keshille dhe ju jeni
te vetmit qe mund t’ia jepni. Beqaret kane kerkuar shume nje dashuri te
bukur dhe sot do keni shume mundesi qe ta gjejne. Planetet do ju bejne
te perballoni cdo pengese me me lehtesi dhe do ju sjellin fat ne planin
profesional. Perfitoni sa me shume.

Gaforrja

Sot do jeni dyshues ndaj partnerit dhe do
beni cmos te kuptoni me shume se cfare ben ai kur nuk eshte me ju.
Kujdes, edhe mund te zhgenjeheni. Beqaret do fillojne te njihen me
dashurine dhe do kalojne nje dite te kendshme. Ne jeten e perditshme dhe
ate profesionale do jeni me te qete. Mundohuni te clodheni meqe eshte
dite pushimi. Nga darka dilni dhe argetohuni.

Luani

Asnje planet nuk do te influencoje
sektorin e dashurise. Ciftet do kalojne nje dite te qete e pa probleme.
Beqaret do mund te takojne nje person te cilin do e dashurojne fort. Ju
presin surpriza shume te bukura. Perfatituni per ndryshime! Nuk eshte
koha e duhur sot te merrni rreziqe te medha ne planin financiar. Mos
merrni as vendime te rendesishme per jeten profesionale.

Virgjeresha

Sot do kerkoni paqen ne jeten tuaj
dashurore. Duhet te tregoheni me tolerante dhe te dashur me partnerin.
Beqaret duhet te bejne me shume kujdes me ata qe do takojne. Nuk jane
serioze dhe mund te tallen me ju. Do filloni te mendoni per nje projekt
te ri profesional. Jeni shume kembengules dhe te vendosur. Edhe qetesia
juaj eshte nje nga virtytet me te vleresuara.

Peshorja

Komunikoni me shume me ate qe dashuroni,
tregohuni me tolerante dhe te kuptueshem. Duhet te krijoni nje klime te
ngrohte ne menyre qe te kaloni nje dite te bukur. Beqaret duhet te jene
me te hapur ndaj te tjereve dhe te mos humbasin asnje takim qe do ju
kerkohet. Fati do jete ne anen tuaj persa i perket profesionit, keshtu
qe mos u shqetesoni. Telefonojuni miqve te vjeter.

Akrepi

Nese keni pasur probleme te medha ne cift
sot cdo gje do permiresohet. Do pajtoheni dhe kaloni nje dite plot
pasion. Harmonia do te mbreteroje ne jeten tuaj. Beqaret duke filluar qe
sot nuk do ndjehen me te vetmuar. Dashuria do trokase ne porten e
zemres se tyre. Duhet te pergatiteni qe sot per ndryshime ne jeten
profesionale. Keto do ndryshojne dhe objektivat tuaja.

Shigjetari

Marsi, planeti i veprimit dhe energjise
do ndikoje ne sektorin e dashurise. Do keni nje bashkebisedim te ngrohte
me partnerin dhe do ndjeheni mire prane tij. Beqaret nuk do kene nje
dite me shume fat. Financat nuk do kene asnje ndryshim. Do jeni pak te
shqetesuar per jeten profesionale. Mundohuni ta hiqni mendjen per nje
dite te vetme dhe te clodheni me shume.

Bricjapi

Do jete nje dite e veshtire per lidhjen
tuaj sot. Do keni debate dhe nuk do bini dakord per shume gjera. Beni
kujdes, sepse gjerat mund te perkeqesohen shume. Edhe beqaret nuk duhet
te marrin asnje iniciative per nje lidhje. Ne planin financiar do keni
permiresime. Perfitoni sa me shume! Jeta profesionale nuk do kete
probleme por gjithsesi degjojini keshillat qe do ju jepen.

Ujori

Sot ju dhe partneri do jeni si nje ekip
qe askush nuk mund t’iu mposhte. Asnje ngjarje nuk do mund te turbulloje
marredhenien tuaj. Keshilla jone: perfitoni sa me shume! Beqaret do
jene shume te vendosur per njohje te reja. Do ju plotesohet deshira. Ne
jeten profesionale priten probleme te vogla. Duhet te tregoheni
diplomate dhe t’i pranoni edhe kritikat. Tregohuni edhe te duruar.

Peshqit

Klima ne lidhjen tuaj do jete e qete dhe
harmonike. Jeni ende shume te dashurur me njeri-tjetrin dhe kjo e ben
lidhjen tuaj me te qendrueshme. Ata qe jane vetem do kalojne nje dite te
bukur. Do dalin me miqte e do argetohen. Papritur do njohin dhe dike
interesant. Problemet profesionale duhet te filloni t’i zgjidhni neser.
Sot mundohuni te qetesoheni dhe te clodheni.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi