RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Misherimi i djallit ne trupin e nje nene

Shko poshtë

Misherimi i djallit ne trupin e nje nene

Mesazh nga Leonard prej Sat Sep 17, 2011 10:57 am

Kjo eshte nje histori ka ndodhur ne nje qytet skocise.Behet fjal per
nej femer qe quhej Ashley.Ne moshen 20 vjec ajo martohet dhe pas dy
vjetesh ajo lind nje femjei.Tashme ato ishin nje familje e lumtur qe
perbehej nga tre persona.Por kjo lumturi vazhdon deri me dt.06.06.1966
kur ne oren 6 te mengjesit vret femijen e saj duke e coptuar ate dhe
duke ja ndar gjymtyret ne copa.Ashley arrestohet nga policia per krimin
makaber,dhe nga qdo person kerkohet denimi me vdekje per te sepse nuk
ishte nje njeri por nje bishe.Ashley thoshte gjithnje qe ka qen e
urdheruar nga mbreti i saj ta bente kete veprim dhe nuk mund ti mohonte
ati dhuraten qe i kishte kerkuar,edhe pse dhurata ishte femia i saj.Pas 5
vjetesh ajo lirohet nga burgu duke rezultuar nga mjeket e semur
psiqike. Ajo qendron tre vjet ne nje spital psikiatrik dhe
me pas testet qe i bejne e nxjerrin ate nje person pa probleme.Ajo
shperngulet nga qyteti i saj dhe shkon te jetoje diku tjeter,ku njihet
me nje perspn me te cilin martohet.Kishin kaluar rreth 10 vjet kur
Ashley priste serisht te behej nene nuk kalojne as 4 muaj nga lindja dhe
me dt.06.06.1976 ne oren 6 te mengjesit historia perseritet duke e bere
serisht te njejten gje me femijen e saj.Ashley perserit krimin makaber
te bere fiks 10 vjet me pare,duke vrare femijen e saj 4 muajsh.Ato qe
deklaronte pas vrasjes ishin po te njejtat qe kishte deklaruar 10 vjet
me pare.Nje mauj me pas ne nej takim ne polici i shoqi gjen menyren per
at vrare ate duke then qe ajo ishte misherimi i djallit.Pas vdekjes se
Ashleyt thuhet qe ne lagjen e vogel ku jetonte shfaqej shum shpesh nje
hije e zeze ne oborret e shtepive ku kishte femije te vegjel deri ne
moshen 1 vjeq.Pas ketyre ndollive pothuaj 90% e banorve shperngulen nga
lagjia e mallkuar.thuhet se edeh sot e kesai dite lagjia periferike
eshte e shkret dhe en te jetojne shum pak banore.Gjithashtu thuhet qe
varri i saj eshte gjetur disa here i mbuluar nga gjarperinj.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi