RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 17.09.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 17.09.2011

Mesazh nga Leonard prej Sat Sep 17, 2011 11:14 amDashi

Sot marredhenia e disave prej jush me
partnerin do jete ne nje faze pak delikate. Duhet te jeni te kujdeshem
dhe te mos irritoheni per gjene me te vogel. Beqaret do jene te merzitur
sepse nuk do gjejne ate qe po kerkojne. Planetet do ju ndihmojne ne
planin profesional. Ata do bejne qe ju te hidhni hapa para ne karriere
dhe te arrini suksesin maksimal. Do filloni edhe projekte te reja.

Demi

Sot se bashku me partnerin do eksploroni
disa gjera te reja ne dashuri. Kjo do ju beje te ndjeheni mjaft mire dhe
do e kuptoni sa te lidhur jeni me njeri tjetrin. Beqaret nuk do
rezistojne me te jene vetem dhe do kerkojne me ngulm dike. Beni kujdes!
Situata financiare do vije duke u permiresuar. Ne pune do keni fatin ne
anen tuaj, por gjithsesi duhet te beni kujdes nga koleget.

Binjaket

Ju qe jeni ne cift duhet te jeni me
realiste. Mos beni sikur cdo gje po shkon mire por pranojini problemet
dhe mundohuni t’i zgjidhni. Beqaret do kene takime interesante. Mund te
takoni edhe personin e endrrave, por mos e idealizoni qe ne fillim.
Kujdes me shpenzimet! Ne pune duhet te hidhni cdo hap me kujdes, ne
menyre qe mos gaboni. Pritet nje dite jo fort e mire per ju.

Gaforrja

Jeta ne cift do te influencohet nga
Venusi. Ne kete menyre ju nuk do keni konflikte me partnerin dhe
dashuria do mbizoteroje ne lidhjen tuaj. Beqaret duhet te jene te
vemendshem me personat qe do takojne. Ndermjet tyre mund te jete edhe
personi qe po kerkojne. Ne pune do komunikoni me shume me koleget. Jeni
shume te zotet per t’i bindur te tjeret, sigurisht qe me fakte.

Luani

Jeta ne cift do ju jape shume kenaqesi
sot. Do qendroni afer partnerit, do kaloni momente pasiononte dhe do
argetoheni se bashku. Beqaret do qendrojne me miqte. Njeri prej tyre ka
nje problem dhe ata do ju ofrojne ndihmen e tyre. Nuk do mendojne fare
per dashurine. Ne pune duhet te tregoheni te matur dhe te kujdesshem.
Pritet nje dite shume e mire. Kujdes me financat.

Virgjeresha

Ka ardhur koha qe ju ta merrni pak me
seriozisht marredhenien tuaj ne cift. Tregojeni sharmin tuaj dhe
degjojeni me vemendje ate cka do ju thote partneri. Harmonia do
mbizoteroje sot. Edhe per beqaret pritet te jete dite me shume fat.
Perfitoni! Ne pune do gjendeni perballe disa problemeve mjaft serioze.
Tregohuni te zgjuar dhe vendosini ne pune te gjitha aftesite tuaja.

Peshorja

Sot do mundoheni me cdo kusht te ruani
nje klime te qete dhe harmonike me partnerin. Per disa kjo do realizohet
ndersa disa te tjere do kene probleme. Kujdes! Beqaret do jene shume
joshes dhe do terheqin vemendjen e te gjitheve, por ndermjet tyre nuk do
jete personi i duhur. Financat do jene te shkelqyera. Ne pune duhet te
jeni me realiste dhe cdo gje do shkoje mire.

Akrepi

Planetet do ju bejne me humor te keq sot
dhe nuk do jete nje dite shume e mire per dashurine. Me mire qendroni
pak vetem sepse do e merzitni edhe partnerin. Ju beqare duhet te kerkoni
personin e zemres, por nuk duhet t’iu besoni disa prej miqve. Edhe ne
pune nuk duhet t’i besoni cdokujt dhe duhet te tregoheni te matur. Nuk
eshte momenti per te marre vendime te rendesishme.

Shigjetari

Aftesia joshese e beqareve do kete nje
impakt pozitiv sot. Do takoni dike sharmant i cili do jua beje diten
edhe me te bukur. Do shkelqeni! Me mire mos flisni shume dhe lerjani
fjalen te tjereve. Ciftet do kene nje dite te qete dhe pa probleme. Ne
pune duhet te jeni me te kujdeshem dhe te perqendroheni tek ajo qe keni
per te bere. Vetem keshtu do arrini atje ku doni.

Bricjapi

Mos u beni shume kapricoze sot ne
dashuri. Nese doni qe partneri t’iu plotesoje nje deshire duhet te
beheni te duruar. Per beqaret nuk do jete nje dite shume e favorshme. Me
mire qendroni edhe sot vetem, sepse dite me te mira do te vijne. Ne
pune do te keni suksesin e merituar. Klima ne jeten profesionale do jete
shume e ngrohte dhe ju do jeni te qete.

Ujori

Nese doni te gjeni zgjidhje per problemet
tuaja ne cift ate duhet ta kerkoni brenda vetes suaj. Reflektoni per
disa momente dhe qendroni me mire pak vetem. Beqaret do kene nje takim
shume te rendesishem. Mos mungoni per asnje arsye. Ne pune nuk duhet te
filloni projekte qe s’mund t’i realizoni dot. Jeni shume inteligjente
dhe kjo do ju ndihmoje t’ia dilni mbane.

Peshqit

Nese keni mosmarreveshje me partnerin
mundohuni te qetesoheni dhe te ruani qetesine. Lerini gjerat te
rregullohen vete. Koha eshte sheruesi i cdo gjeje. Ne jeni te lire do
gjeni shpirtin binjak. Do keni sukses ne ceshtjet e dashurise. Ne pune
nuk duhet te filloni projekte me shume rrezik. Keni shume ambicie dhe
aftesi profesionale. Pritet te jete nje dite e mire e pa probleme te
medha.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi