RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Eliza shndërohet në Catwoman

Shko poshtë

Eliza shndërohet në Catwoman

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 18, 2011 8:50 am


Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku do i
japë jetë me zërin e sa karakterit të Catwoman-it në versionin e animuar
të filmit më të ri Batman: Year One.


Projekti do të realizohet në vjeshte, ndërkohë që Dushku shprehet entuziaste pë një fakt të tillë.

Mendoj se është nder dhe privilegj të interpretosh mjaullimat e
Catwoman-it, ndaj unë jam shumë krenare për këtë projekt”,- ësht
shprehur Eliza.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi