RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Rozana Radi shpallet në kërkim nga policia

Shko poshtë

Rozana Radi shpallet në kërkim nga policia

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 18, 2011 9:53 am


Edhe kur ajo nuk është në Shqipëri përbën lajm. E madje rasti i sotëm
është i tillë, që ajo përbën lajm, pikërisht sepse nuk ndodhet në
Shqipëri… E habitshme ndoshta, por ja që këngëtarja Rozana Radi kërkohet
brenda vendit të saj. Këtë herë jo nga miqtë apo gazetarët, por nga
policia!

Çfarë ka bërë këtë herë do të thoni ju…? As më shumë e as më pak,
thjesht nuk është paraqitur në gjykatën e Tiranës. Këngëtarja Radi ka
munguar në dy në seancat gjyqësore, ku është në cilësinë e të dëmtuarës
pas sherrit me kolegen e saj Rezarta Shkurta.

Sipas rregullave të gjykatës në të tilla raste, kur personi mungon dy
herë rresht gjatë seancave atëherë vë në lëvizje policinë për të gjetur
personin, të cilën (Rozanën) nuk kanë mundur ta kontaktojnë as me
telefon, për shkak se ajo e ka të fikur prej ditësh atë.

Kanë qenë datat 21.07.2011 dhe 07.09.2011, ditët e seancave gjyqësore
për çështjen ku paditet Shkurta për plagosje të lehtë ndaj Radit. Në
datën e parë të seancës kanë munguar të dyja këngëtaret, ndërsa në të
dytën ka qenë Rozana ajo që nuk është paraqitur.

Seanca gjyqësore është shtyrë, ndërsa pritet që policia të gjeje
këngëtaren Radi. Nga informacionet e gazetës, këngëtarja Radi ndodhet
për pushime në Kosovë. Kështu që me këtë rast po i japim edhe një
orientim policisë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi