RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?

Shko poshtë

MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 19, 2011 7:46 am


Reperi i njohur kosovar, MC Kresha, këto ditë është bërë shumë i
përfolur në Shqipëri dhe kjo, falë lidhjes me këngëtaren Rozana Radi.

fakt, nuk i mjaftuan këngët e lansuara deri tani, edhe pse mjaft të
pëlqyera, për të arritur në Shqipëri atë popullaritet, që e fitoi si me
magji falë një lidhjeje të pretenduar dashurie.

Panorama shkruan se Rozi dhe MC Kresha kanë hyrë në një lidhje të
mirëfilltë dashurie, ndërsa burime të gazetës kanë thënë se reperi
kosovar jeton në shtëpinë e këngëtares kur qëndron në Tiranë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi