RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ushqimet që shkrijnë kilogramët

Shko poshtë

Ushqimet që shkrijnë kilogramët

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 19, 2011 7:57 am
Tentoni të humbni kilogramë? Mos mendoni se ushqimi është armiku
juaj. Përkundrazi, me zgjedhjen e ushqimeve të duhura do të humbni më
shumë kilogramë sesa duke qëndruar uritur dhe duke numëruar kaloritë.
Jua sjellim shtatë ushqimet që në mënyrë efikase i shkrijnë yndyrat:

Tërshëra
Vezët
Qumështi
Molla
Mishi i kuq
Cimet
Bajame

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi