RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Punuan një jetë të tërë, shohin nga duart, fëmijët.."

Shko poshtë

Punuan një jetë të tërë, shohin nga duart, fëmijët.."

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:26 am

Prinderit tanë shikojnë nga duart femijet sikur nuk kanë punuar një jetë
të tërë. Ata bënë aq sa ditën, por nuk vodhën pasuri, as nuk u bënë
prostituta për bukë. Na lanë nje Shqiperi te pasur te virgjer, ja ku e
kini bëjeni!.

Po ne vetem e perdhunuam vendin tonë. Shikojmë,
flasim e s'na dëgjon njeri. Edhe komunizmin e kane shpikur si gogol per
njerezimin kurse kapitalizmin me një mijë të zeza e quajnë "ideal". E
pame se si po falimenton dhe ky sistem. Nuk i shkruaj keto rreshta per
nostalgji se te miren e duam te gjithë po nuk e di se a eshte kjo që po
jetojmë vertet demokraci?
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi