RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Bleona: Paaftësia justifikohet me “nuk jam komercial”

Shko poshtë

Bleona: Paaftësia justifikohet me “nuk jam komercial”

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 19, 2011 8:24 am


Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti e cila po tenton të korrë sukses
në SHBA deklaron se “fituesi” i merr të gjitha. Për të fituar, pra për
të qenë e suksesshme Bleona është gati të sakrifikojë gjithçka.


“Gjërat nuk arrihen pa sakrifica dhe kjo është jeta që unë kam
zgjedhur. Zakonisht njerëzit çuditen këtu me mua që nuk dalë ose
shoqërohem me njerëz të tjerë dhe gjithmonë më bëjnë pyetjen: “Si është e
mundur që bën këtë lloj jete? Pse nuk del dhe të kënaqesh nëpër
party?”, thotë Bleona duke shtuar se “në momentin që do dëgjoj veten në
radio atëherë dhe vetëm atëherë do të jem e lumtur”.

Ajo thekson se suksesi është gjithmonë për më të mirë dhe nuk e pranon justifikimin e dështakëve.

“Të gjithë ata që janë të suksesshëm, janë të tillë sepse kanë këngë
të bukura. Kam idenë që tek ne paaftësia e disave justifikohet me termin
“unë nuk jam komercial”. Tek e fundit të gjithë artistët jetojnë nga
koncertet dhe biletat që njerëzit blejnë për t’i parë live”, shprehet
këngëtarja shqiptare

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi