RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Cavani i shënon tre gola Milanit, Napoli fiton qetësisht

Shko poshtë

Cavani i shënon tre gola Milanit, Napoli fiton qetësisht

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 19, 2011 8:27 am

Milani
është mposhtur në fushën e Napolit në ndeshjen e së dielës me
rezultatin 3-1. Në minutën e 12 ishte skuadra e kuq e zinjve ajo që
kaloi e para në avantazh përmes golit të A.Aquilani. Vetëm një minutë më
pas vjen goli i barazimit nga E.Cavani. Në minutën e 24 ndëshkohet me
të verdhë A.Nocerino. Në minutën 36 vjen ndëshkimi me të verdhë E.Cavani
dhe në minutën e 51 shënon për herë të tretë brenda të njëjtës ndeshje
E.Cavani. Në minutën e 54 ndëshkohet me karton të verdhë A.Pato, në
minutën e 62 merr të verdhën S.Aronica dhe A.Nesta. Në minutën e 73
ndëshkohet me kartonin e verdhë autori i tre golave për Napolin,
E.Cavani. Brenda të njëjtës minutë ndëshkohet edhe Gargano po me karton
të verdhë e më pas në minutën e 77 vjen kartoni për Antoninin.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi