RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Manchester United mundi Çelsin 3-1

Shko poshtë

Manchester United mundi Çelsin 3-1

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 19, 2011 8:32 am

Skuadra angleze e Çelsit është mundur rëndë me rezultat të thellë nga Manchester United.
Skuadra e profesorit Ferguson shënoi tre gola ndërsa Çelsi u mjaftua vetëm me një të tillë.
Man United kaloi shpejt në avantazh në minutën e 8 ndërsa më pas, ishte Nani që shënoi golin e dytë në të 37-ën.
Rooney shënoi golin e tretë në minutën e 45 ndërsa Çelsi është kundërpërgjigjur me një gol të Torres në minutën e 46.
Ne premier Lige, Sunderlend fitoi 4-0 ndaj Stoke C, TOtenhemi fitoi 4-0 ndaj Liverpul, Fullham barazoi me Manchester City.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi