RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Bleona: Po bëj jetë qeni në Amerikë

Shko poshtë

Bleona: Po bëj jetë qeni në Amerikë

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 19, 2011 9:34 am


"Zgjohem rreth orës 11:00 paradite, dalë për vrap pesë milje ose shoh
trajnerin tim Gunnar Peterson për dy orë, në drekë kam takim pune (ku
zakonisht unë shkoj në restorant dhe ushqimin e marr me vete, duke qenë
që ushqimi më vjen i paketuar me kalori se çfarë duhet të ha). Pas
drekës takohem me profesorin e kantos William Riley për një orë e më pas
shkoj në joga rreth orës 4 e 30, dhe në orën 7:00 shkoj në studio ...
deri në orën një ose dy të mbrëmjes. Pastaj vi në shtëpi, flas me mamin
në \"Skype\" ose siç ndodh tani në këto momente ulem para
kompjuterit për ndonjë intervistë apo e-mail që më duhet të kthej
përgjigje. D.m.th jetë qeni (qesh).\", shprehet këngëtarja Bleona
Qerreti qe aktualisht është duke zhvilluar profesionin e saj të këngës
në SHBA. Kengetarja po bashkepunon keto kohe me Timbaland dhe shprehet
se te behesh yll ne Hollivud nuk eshte e lehte, perndryshe do ishin bere
te gjithe, thekson ajo.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi