RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Alfabeti i Dashuris

Shko poshtë

Alfabeti i Dashuris

Mesazh nga Leonard prej Tue Sep 20, 2011 12:01 amA -E don me zemer
B -Besnik /e esht

C -Bukurosh/e esht
Ç .....?
D- Deshiron me fol me ty
DH -Nuk te tradhton
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
Ë- Han e pin veq
per ty mendon
F- I pelqen sjellja e juaj
G- Te
ruan vetem ty
GJ -I pelqejn stili i juaj
H- Ka
deshir met ndegju kur fol
I- Mendon me kalu me ty

J -Eshte gjeloz/e
K- Nuk deshiron me kalu pa te
njohur

L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
M -Qan
kur nuk del ne takim

N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ- Seriozisht e ben te lumtur
O- Te lyp por nuk te gjen

P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
L -Te thot ste
du por tranohet mbas teje
LL- Oren e harron kur del ne takim

Q -Te ndjek mbas
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen
dot

RR -Seriozisht te don
S -Ka deshir me pas
fotogarfin tende

SH- Deshiron met pas ne qetsi
T
-Te pelqen trupi i saj /tij

TH -Ty te ben shum te lumtur
U- Ti edon por nuk ja tregon
V -Ne shkoll te ka pa por nuk
flet me ty
X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj /
tij

XH -Keni me pas lumturi gjat jetes
Y- Ti me
teper e enderron

Z- Gjithmon i interson per ty
ZH
-Nuk beson

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi