RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Aroma e dashurise/ Tregim

Shko poshtë

Aroma e dashurise/ Tregim

Mesazh nga Leonard prej Tue Sep 20, 2011 12:04 amAnija lekundej nga dallget e detit dhe levizjet ritmike te dy te dashuruarve shtonin edhe me teper lekundjet e kabines.


Ajo ne kulmin e epshit me kembet e saj te ngritura mbi supet e djalit beri disa levizje te pazakonshme duke e shtrenguar deri ne shtrydhje organin mashkullor me buzet e saj te poshtme, ato me te egrat qe mund t’i qellonte ndonje mashkulli.
Me syte e ulur poshte ai kerkoj te shihte nese prezervativi qendronte
ende ne vend apo ajo e kishte thithur ne brendesi, dhe atje neper erresire mund
te humbiste rrugen gjithkush, aq me teper qe kondomi s’kishte sy ne balle. I
kishte ndodhur edhe nje rreshqitje prezervativi ne nje rast tjeter, per fat te
mire pa pasoja te papelqyeshme
.


Vetem se ajo nuk i dha
kohe te mendohej dhe beri levizjet e saj me te dhunshme duke i larguar
perfundimisht nga truri mendimet dhe shkeputuar copa te lengshme ..... nga
brendesia e trupit.

Renkuan te dy deri ne ulerime pa u merakosur se ne
korridor here pas here degjoheshin hapa njerezish. Ritmi i levizjeve ne çastet e
fundit qe teper i larte, aq sa se bashku me dallget e detit krijonin pershtypjen
e nje termeti.

Termeti i dashurise dhe orgazmes sublime!


- Sa keq qe nuk e filmuam skenen,- tha vajza duke shtremberuar
buzet nga pakenaqesia- do te ishte nje kujtim i bukur nga udhetimi yne i
pare.

- Mos u shqeteso e dashur se ka kohe plot. Une do te doja qe ti te
perserisje spektaklin tend dashuror,- i tha ai plot embelsi me qellim qe te
perfitonte ende kenaqesi.

- Ashtu? Kur te duash ti shpirt,- foli e lumtur
vajza qe mundej te dhuronte dhe perjetonte te tjera kenaqesi.


Pas nje
pushimi te shkurter vendosen mbi tryeze nje kamera per t’u filmuar. Nga
lekundjet kamera leviste pak dhe u perpoqen ta fiksonin disi. Por, edhe po te
lekundej pak s’kishte ndonje problem, ngaqe do te vertetonte me se miri me
imazhet e filmuara, dallget e dashurise dhe "termetin" e orgazmes.

Pas dy
ditesh te shtrire mbi krevatin e hotelit ne bregdet ai nuk po i bindej
perkedheljeve te saj.

S’kishte deshire per asgje dhe donte te shihte tv
ate pasdite te nxehte. Ajo vazhdonte ta ledhatonte ne trup e pastaj i puthi
gushen, gjoksin e dalngadale u afrua tek barku derisa atij iu kujtua se duhej
t’i shtynte pak kryet me dore me qellim qe ajo t’i bente disa puthje intime per
t’i rikthyer me ne fund deshiren e zbehur te djalit, nga seksi i shfrenuar i
diteve te fundit!

Ne disa raste ca femra benin te njejten gje kur donin
te benin marredhenie orale. Ajo s’ta thoshte me fjale sidomos ne takimet e para,
por linte te kuptohej veçanerisht kur puthte gjoksin dhe barkun e mashkullit.
Aty mjaftonte t’i shtyje lehte kryet me dore dhe ajo ………..

Ndersa ne kete
rast ajo nuk kishte aspak ndrojtje, vetem se duke qene femer, ngelej perhere e
tille me virtytet apo difektet qe ka çdo njeri. Mbi te gjitha ajo po tregohej
dinake per t’i rikthyer deshiren mashkullit, pasi pas disa puthjesh intime ajo
hoqi te brendshmet dhe ja hodhi atij mbi gjoks. Qe ky momenti kur ai i djegur
nga deshira e rikthyer i vendosi perizomat e femres mbi koken e tij si kapele
dhe brofi nga shtrati. E puthi egersisht deri ne dhimbje po ashtu e detyroj
femren te shtrihej mbi dysheme duke i vendosur nje jastek poshte mesit.
Pozicioni i ri nuk qe aspak i rehatshem per ate dhe pasi e morri vajzen ne krahe
e shtriu mbi tavoline. Qe pikerisht ky pozicion ky ai dha piket e tij me te mira
dhe iu lut asaj te masturbonte ndersa ai jepte goditjet e tij. Ato me te
dhunshmet.

Kur mbaruan, ata pane se kishin lene deren e ballkonit hapur
dhe nga hoteli perballe po i shihte nje grua. Ashtu siç ishte lakuriq ai shkoi
drejt ballkonit per te mbyllur deren ndersa gruaja tek ballkoni perballe shihte
e magjepsur. – Ik moj zonje se s’ta kam fuqine edhe ty- foli me ze te ulet duke
mbyllur deren e perdet. " edhe kjo gruaja me duhej tani dhe i zgjidha te gjitha
problemet" mendoi ai dhe vuri doren mbi balle.

E kuptoi qe gruaja
kurreshtare qe magjepsur jo vetem nga skena e dashurise qe kishte pare
pjese-pjese por sidomos nga mbathjet femerore qe ai mbante mbi krye te cilat ai
i kishte harruar krejt.

I mori nder duar perizomat dhe i nuhati si "qen".
S’para i pelqente aroma femerore pas dashurise, ndersa para se te bente dashuri
eksitohej shume nga keto aroma dhe "bishti i tij " drejtohej menjehere.


Ai degjoi zhurrmen e ujit qe vinte nga WC-ja dhe e mori me mend qe e
dashura e tij po lahej ne bide.

Hyri ne banje dhe ajo duke qeshur i tha:
Mos mi merr me mbathjet se do dal ne rruge e zhveshur.

- Ne valixhen time
ke breke sa te duash. Mund te perdoresh ndonje pale nga ato te miat,- tha ai dhe
pastaj qeshen me te madhe. Vajza filloj te tallej me zakonin e tij per t’u lare
pas dashurise.

- Mos bej dush tani, keshtu te ngelet ne trup aroma e
djerses time. Nuk te duket eksituese?

Djali nuk u pergjigj dhe filloj te
lahej. Po kendonte disa perzierje kengesh e me ne fund arriti tek fjalet "Love
me tonight". E dashura u shfaq papritur tek dushi me sy te lumtur.
- A bejme
prape dashuri?- pyeti ajo:
-Une po kendoja kot, nuk te ftova per dashuri.
Thashe "Tonight", dhe jo tani. Sonte para se te na marri gjumi bejme dashuri
zemra ime, ngaqe tani dua te pushoj pak.
- Ti lodhesh shume shpejt i dashur-
vazhdoi te tallej ajo per ta prekur ne seder.
- Po pse çfare mendon ti
embelsira ime se kam ikur nga mendja e kokes une, te bej dashuri 24 ore rrjesht
hahahahhahaha.?- Megjithate eja ta provojme prape,- i tha ai.

Ndodhi edhe
nje tjeter episod dashurie. Qene dite plot dashuri te embel e te zjarrte.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi