RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Pyete vetën

Shko poshtë

Pyete vetën

Mesazh nga Leonard prej Tue Sep 20, 2011 7:49 am


Pyete
vetën se me të vërtet e dua, apo ndoshta Jeni të mvarrur në dhimbjen e
dëshirës së diçkaje që kur nuk do ta keni, nuk është e gabuar të duani
ende dikë që ju keni dashuruar më parë, por në qoftë se me atë ndjenje
dashurie ju i sjellni lot dhe dhimbje dikujt tjetër sikurse ju ka
sjellur dashuria juve, atëherë nuk jeni duke vepruar drejtë dhe fer.
Çfarë ju nuk shihni, është se, e kaluara nuk mund të kthehët, dhe disa
gjëra nuk do kthehën kur sepse në fillim nuk ishin të dyanshme
(reciproke), po mund të mësoni se ka njerëz që më të vërtetë ju duan,
por ata thjesht nuk din se si ta tregojnë dhe ta shprehin atë..

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi