RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Flori Mumajesi: Elvana eshte me e mira

Shko poshtë

Flori Mumajesi: Elvana eshte me e mira

Mesazh nga Leonard prej Wed Sep 21, 2011 8:31 am


Duke qenë se revistat në Shqipëri më së shumti janë të “uzurpuara” nga
femrat, kantautori hitbërës Flor Mumajesi ka gjetur një tjetër tribunë
për t’u rrëfyer. Pikërisht revistën “Select”, që botohet në Kosovë, për
të cilën edhe ka realizuar një set fotografish mjaft interesant, me
fotografin e njohur Avni Selmani. Por përveç fotos, ajo që bie në sy
është titulli i intervistës: “Elvana është më e mira!”, e thënë nga
Flori kjo është mëse e besueshme, por ta ketë pasur fjalën vetëm për
muzikën Flori, kur thotë Elvana është më e mira?! Në fakt, duke iu
referuar edhe komenteve të fundit për një marrëdhënie mes tij dhe
këngëtares së suksesshme Elvana Gjata, kjo thënie do të merrte tjetër
kuptim… Por që sigurisht vetëm me një fjali nuk mund të arrijmë në
konkluzione, kështu që kuriozët le ta zbulojnë përmes kësaj interviste
(edhe pse në fakt ajo botohet vetëm në Kosovë)…!

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi