RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Argjentina Ramosaj së shpejti me ‘Stranger’

Shko poshtë

Argjentina Ramosaj së shpejti me ‘Stranger’

Mesazh nga Leonard prej Wed Sep 21, 2011 9:20 amKëngëtarja e suksesshme Argjentina Ramosaj së shpejti do të publikojë këngën e saj më të re që mban titullin “Stranger”

Argjentina rrëfen për projektet e saja muzikore.
“Unë jam ende duke bashkëpunuar me dy DJ të njohur nga Holanda. Kënga
‘Roll the dice’, të cilën e kam prezantuar me parë për publikun
shqiptarë, do të publikohet zyrtarisht në muajin tetor në Itunes dhe
Beatport. Këtë vit do të sjelli edhe një këngë tjetër të re e cila mbanë
titullin ‘Stranger’”, ka thënë Argjentina

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi