RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Pse duhet te jesh larg meje,pse nuk mund te jem pran teje

Shko poshtë

Pse duhet te jesh larg meje,pse nuk mund te jem pran teje

Mesazh nga Leonard prej Wed Sep 21, 2011 11:27 pm

Pse duhet te jesh larg meje,pse nuk
mund te jem pran teje??ti e di qe un kam nevoj per ty,a e di qe un nuk jetoj dot
pa te par ty?pse pse smund te te kem pran?dhimbjet qe kam shpirtin me vran,e
mundoj veten duke pritur pergjigje nga ti,pres tme thuash dicka te vetme..dhe ne
heshtje rri..!ndjehem vetem se kam shum mall per ty,me mungon pafund zemer dua
te jemi bashk te dy..♥

DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi