RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Shum larg meje ike sot,sa do me marr malli se sdo te shoh dot

Shko poshtë

Shum larg meje ike sot,sa do me marr malli se sdo te shoh dot

Mesazh nga Leonard prej Wed Sep 21, 2011 11:32 pm

Shum larg meje ike sot,sa do me
marr malli se sdo te shoh dot,do me mungojn shum puthjet e tua,sa keq qe sdo
kalosh me dit te bukura me mua,nuk doja qe ti te ikje se te dua pran,nuk dua te
ikesh larg se kam frik se mos largesia na ndan,un doja qe ti me mua te
jetosh,kam frik se tani qe ike larg do me harrosh,uroj qe kur te kthehesh serish
te me kerkosh,sepse un do jem ktu duke te pritur ty,sepse e vetmja dashuri per
mua je ti..♥


DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi