RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ne jete shum gjera kam mesuar,kam mesuar te dua

Shko poshtë

Ne jete shum gjera kam mesuar,kam mesuar te dua

Mesazh nga Leonard prej Wed Sep 21, 2011 11:50 pm

Ne jete shum gjera kam mesuar,kam
mesuar te dua,te urrej,te vuaj,te lendohem,por edhe kam lenduar,kam bere gjera
te mira por ama dhe kam gabuar,kam dhuruar dashuri dhe aty ku me kan
refuzuar,shpesh her ne jet kam qen e vetmuar,por asnjeher skam humbur deshiren
per te jetuar,se nga te gjitha kto kam mesuar se jeta esht e veshtir por ajo
esht dhe e bukur,ajo duhet jetuar nuk duhet humbur,nje jet kemi pse te mos jemi
te lumtur..♥


DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi