RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Zemer gjum te embel dhe naten e mir

Shko poshtë

Zemer gjum te embel dhe naten e mir

Mesazh nga Leonard prej Thu Sep 22, 2011 12:11 am


Zemer gjum te embel dhe naten e
mir,me pafsh ne ender po pate deshir,se un dua te tkem pran por e di qe esht e
veshtir,ndoshta ne ender tek ti sonte do vi,por nuk do te zgjoj se larg teje do
rri,do afrohem vec pak sa te te puth ne sy,edhe nese zgjohesh ti asgje mos
thuaj,me ler te te puth e te te them se pa ty vuaj,me ler te te shoh duke
enderruar,qe kur te zgjohesh ne mengjes ta kuptosh qe dhe ne ender te kam
kerkuar


DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi