RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Dy shqiptare në “Miss Belgjika 2012”

Shko poshtë

Dy shqiptare në “Miss Belgjika 2012”

Mesazh nga Leonard prej Thu Sep 22, 2011 10:26 am


Bukuroshet shqiptare me origjinë nga Kosova kanë arritur të
kualifikohen për natën finale të spektaklit të bukurisë “Miss Belgjika
2012”.
Albana Berisha ka arritur disa ditë më parë të
kurorëzohet me çmimin ‘Miss Brukseli 2012’. Bukuroshja nga origjinë nga
Kosova për një vit do të jetë vajza më e bukur e metropolit belg. Me
këtë çmim, ajo është kualifikuar automatikisht për finalen e madhe të
spektaklit të bukurisë “Miss Belgjika 2012”.

Albana nuk do të jetë e vetmja shqiptare në këtë garë bukurie. Në
fundjavën e kaluar edhe një shqiptare tjetër është shpallur finaliste
për spektaklin e bukurisë “Miss Belgjika 2012”. Ajo është bukuroshja dhe
fotomodelja Blerta Kamberi, me vendlindje Ferizajin.

Blerta, vajza e cila i ka bërë hapat e parë të karrierës në botën e
modelizmit, është shpallur përcjellësja e parë në krahinë flamane “Miss
Oost Vlaanderen 2012”.

Finalja e madhe e spektaklit të bukurisë “ Miss Belgjika 2012” do të mbahet në dhjetor të vitit 2012.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi