RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 23.09.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 23.09.2011

Mesazh nga Xhulja prej Fri Sep 23, 2011 10:19 amDASHI
Hëna dhe Urani sot nuk ju favorizojnë aspak. Kështu që duhet të
tregoheni më të kujdesshëm. Është e kotë të merreni me një çështje disi
të komplikuar, më mirë reflektoni në qetësi për të gjetur zgjidhjen e
duhur. Tensioni dhe nervozizmi do ju shoqërojnë gjatë ditës së sotme,
pak më shumë pushim është ajo që ju nevojitet.

DEMI
Humori juaj do të përmirësohet dukshëm sot dhe pak nga pak po fitoni
sërish besimin në aftësitë tuaja. Shfrytëzojeni këtë moment pozitiv për
të arritur objektiva të rëndësishëm, sidomos në sektorin profesional.
Yjet ju këshillojnë të rishikoni më mirë disa marrëdhënie sentimentale
që çalojnë, mund të evitoni kështu vuajtje dhe humbje kohe.

BINJAKET
Problemet që do të hasni në punë do ju bëjnë të jeni mjaft nervozë dhe
këtë do ta shfaqni edhe në familje. Ju këshillohet të tregoheni sa më të
duruar në çdo situatë. Zgjedhjet që do të bëni në sektorin profesional
nuk do të përkrahen nga njeriu i zemrës.

GAFORRJA
Për të mos rrezikuar që mundësitë e mira që do ju paraqiten sot t’ju
ikin nga duart, veproni me shumë takt dhe mbi të gjitha me kthjelltësinë
e duhur për t’i përballuar sa më mirë. Hëna ju fton të jeni të
kujdesshëm dhe të mos tregoheni impulsivë e të nxituar. Mbani një
sjellje të ekuilibruar në familje. Kontrolloni ushqimet që përdorni duke
mënjanuar pijet alkoolike dhe ushqimet pikante.

LUANI
Hëna në sektorin e dymbëdhjetë ju këshillon të jeni më të vëmendshëm:
mos pranoni përnjëherë propozime që ju bëhen, por vlerësojini me kujdes.
Falë Afërditës te shenja e Peshores do të kaloni momente të shkëlqyera
në dashuri.

VIRGJERESHA
Pozicioni i favorshëm i yjeve në qiellin tuaj bashkuar dhe me aftësitë
tuaja organizative do ju japin mundësinë të keni sukses në punë dhe të
rrisni të ardhurat tuaja. Keni një humor të shkëlqyer që do ju ndihmojë
të jeni më të hapur e tolerant edhe me persona që janë ndryshe nga ju.

PESHORJA
Sot nuk do të mungojnë keqkuptime në familje dhe tensione në punë. E
gjithë kjo do ju bëjë të ndiheni mjaft nervozë. Në sektorin profesional
mos u manipuloni nga dikush që do ju propozojë të fitoni një shumë
parash në pak kohë, me siguri që është një mashtrim. Ky është një moment
aspak i favorshëm edhe për sektorin e ndjenjave.

AKREPI
Falë pozicionit të favorshëm të Hënës me shenjën tuaj, puna, miqësitë
dhe jeta private do të funksionojnë më së miri. Intuita dhe energjitë e
shkëlqyera që ju karakterizojnë sot do ju ndihmojnë të arrini objektiva
deri dje të pamundur. Sinqeriteti dhe aftësia për të komunikuar janë dy
cilësi që favorizojnë marrëdhëniet miqësore dhe ato sentimentale.

SHIGJETARI
Në qoftë se jeni singëll përfitoni nga influkset e favorshme planetare
për të tërhequr vëmendjen e një personi që ju intereson. Mjaft të
favorizuara udhëtimet për arsye pune. Parashikohet mjaft e gjallëruar
jeta në çift.

BRICJAPI
Në sektorin profesional do të jeni të favorizuar nga Hëna, Mërkuri,
Dielli dhe Jupiteri. Ndërsa në familje nuk do të pritet mirë një
zgjedhje që do të bëni në sektorin profesional, nuk po arrini të kuptoni
arsyen. Për ata që janë çift parashikohen momente të vështira: një
kritikë që ju ka bërë partneri ju ka lënduar thellësisht.

UJORI
Hëna, Jupiteri dhe Urani do ju dhurojnë një ditë të shkëlqyer. Gjithçka
ecën vaj dhe iniciativat tuaja do të kurorëzohen me sukses. Mundohuni të
zhvilloni me përpikmëri e saktësi punët tuaja dhe do ta shikoni se do
të arrini me lehtësi gjërat që dëshironi. Yjet do ju favorizojnë edhe
për sa i përket sektorit të ndjenjave.

PESHQIT
Keni një intuitë të shkëlqyer që do ju ndihmojë të gjeni zgjidhjen e
duhur edhe në situatat më të vështira. Me njeriun e zemrës do të keni
një mirëkuptim të shkëlqyer, gjë që do ju ndihmojë të kaloni së bashku
çdo pengesë.
avatar
Xhulja
[ Princeshe ]
[ Princeshe ]

Gjinia Gjinia : Female
Postime: Postime: : 13
Piket Piket : 29
Birthday Birthday : 18/06/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 16/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : korce

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi