RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Sa shum prita te me shkruaje sot,prita tme shkruaje dicka

Shko poshtë

Sa shum prita te me shkruaje sot,prita tme shkruaje dicka

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 25, 2011 12:31 pm

Sa shum prita te me shkruaje
sot,prita tme shkruaje dicka qoft edhe nje fjal kot,te pakten kjo do me bente
te kuptoja se me ke menduar,por jo nuk ndodhi ,se ti me ke harruar,dhe asgje
deri tani sme ke derguar,me thuaj si mundesh te rrish pa me menduar?ma thuaj ta
di dhe un se un srri dot pa te kujtuar,nuk rri asnje minut pa te shkruar
dicka,se un te kam then se ti per mua je gjithcka,E di.??jam lodhur duke te
pritur ty,jam lodhur duke menduar vetem per ty,sepse asgje skam fituar,por veten
me shum e kam lenduar,tani do ti jap fund pritjes per ty,e ckuptim ka te pres
kur per ty asgje nga kto qe them un ska rendesi..♥

DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi