RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Sa shum ndjehem vetem ne kto momente

Shko poshtë

Sa shum ndjehem vetem ne kto momente

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 25, 2011 12:33 pm

Sa shum ndjehem vetem ne kto
momente,te kisha nje mik pran do me pelqente,kam nevoje qe te flas me dike,ti
tregoj per vuajten qe rehat sme lè,ti tregoj per dashurin qe me ka ber te
vuaj,ti tregoj per tgjitha te keqijat qe kam kaluar,e di qe askush dhimbjen qe
kam sdo ma sheroj,por un kam nevoj qe dikush te me degjoj,te pakten dicka per
jeten te me tregoj,ose si mund ta kaloj kte dhimbje tme mesoje,ndoshta do mesoj
se si kte vetmi ta kaloj..♥


DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi