RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Zgjohem ne mengjes me mendjen tek ty

Shko poshtë

Zgjohem ne mengjes me mendjen tek ty

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 25, 2011 12:36 pm

Zgjohem ne mengjes me mendjen tek
ty,ne ender te kam pran por ne realitet jam pa ty,sapo zgjohem kerkoj te te gjej
pran meje po ti sje aty,do doja qe dhe dita te ishte nate,sepse nata te sjell ne
endrat e mia,ndaj diten e kam inat,diten e urrej se ajo nga ty me mban larg,sa
bukur esht kur zgjohem duke enderruar per ty,por akoma me bukur do ishte sikur
ne realitetin tim te ishe dhe ti,i dua endrat se ato me japin shpres,me japin
shpres se do jem me ty jo vetem ne ender por ne realitet,thon qe shpresa vdes e
fund..ndaj dhe per mua kshu do jete,do ta pres deri ne perjetesi kte realitet te
vij,qe kur te zgjohem nje mengjes te ri, ti te jesh ne krahet e mi..♥


DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi