RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Nje dit ti do me kerkosh por do te jete shum von

Shko poshtë

Nje dit ti do me kerkosh por do te jete shum von

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 25, 2011 12:44 pmNje dit ti do me kerkosh por do te
jete shum von,nje dit ti do pendohesh qe mua po me lendon,nje dit edhe ti do
vuash sic po vuaj un per ty,nje dit edhe ty do te lendojn ashtu sic mua po me
lendon ti,nje dit edhe ti do ndjehesh vetem ashtu sic ndjehem un tani,nje dit
dhe do ta duash perqafimin tim,do me thuash rri me mua se pa ty jeta ska
kuptim,por kur te vij kjo dit un do kem ikur ne nje rrug pa kthim,do te le dhe
nje leter ku do te shkruhet "lamtumir shpirti im"..♥


DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi