RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Nuk do lejoj me askend qe ne zemren time te trokas

Shko poshtë

Nuk do lejoj me askend qe ne zemren time te trokas

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 25, 2011 12:49 pmNuk do lejoj me askend qe ne zemren
time te trokas,se zemra ime vetem nje personi te vetem do ti perkas,edhe nese
nuk do jem bashk serish ne zemer do ta mbaj,do ta dua gjithmon dhe nese ai
vendos zemren ne dysh tma ndaj,gjaku i zemer time vetem emrin e tij
formon,impuleset e zemres jan vetem per ate qe me gjith shpirt dashuron,e dua
shum kte dashuri dhe pse me lendon,un e dua me shpirt dhe pse ai kte dashuri se
vlereson,nje dit edhe do pendohet por do jet sh von..♥

DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi