RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Akoma se kam harruar imazhin tende

Shko poshtë

Akoma se kam harruar imazhin tende

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 25, 2011 12:59 pm


Akoma se kam harruar imazhin
tende,akoma skam harruar cdo fjal qe ti me thoje,nuk kam mund te harroj asnje
nga momentet kur ti me thoje se sa me doje,imazhi yt me shoqeron kudo qe jam,ne
tashme jemi te ndar por un serish ne zemer te kam,nuk di pse por cdo gje qe kam
kaluar me ty ne mendje e mbaj,se zemra rreh per ty un skam faj,nuk dua te harroj
asgje qe te perket ty,nuk do harroj kurr asnje moment qe kemi kaluar te dy,nuk
do te harroj kurr se per mua je e vetmja dashuri,un do te te mbaj pergjithmon ne
zemer dhe pse sdo jem me ty..♥

DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi