RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Pse e ke kaq te veshtir tme kuptosh

Shko poshtë

Pse e ke kaq te veshtir tme kuptosh

Mesazh nga Leonard prej Sun Sep 25, 2011 3:41 pm


Pse e ke kaq te veshtir tme
kuptosh,pse ke deshir vetem te me lendosh,pse kerkon qe ta hedhesh posht kte
dashuri,pse nuk me lejoj te tregoj se sa te dua un ty,pse faljen time dot nuk e
pranon,a mos ndoshta ti kurr nuk gabon?te gjith njeher te vetme do gabojm,por
kjo sdo te thot qe dashuris faljen tja mohojm,un sdi cfar te bej qe tme
besosh,qe faljen time ta pranosh,te lutem mos e hidh poshte gjith kte dashuri
per nje gabim,te gjith meritojm nje mundesi te dyte tpakten per dashurin,te
lutem me fal shpirti im,me fal dhe sdo te bej me tjeter gabim..♥

DESI

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi