RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Sa momente te bukura kam kaluar me ty

Shko poshtë

Sa momente te bukura kam kaluar me ty

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 26, 2011 9:54 am

Sa momente te bukura kam kaluar me
ty,i kujtoj shpesh kur jam ne vetmi,me ka mar malli te te takoj perseri,me ka
mar malli per puthjet qe me dhuroje ti,kur do jet ajo dit qe serish te te
takoj,se me ka mar malli te te perqafoj,me ke munguar shum,me mungojn netet e
gjata kur rrinim pa gjum,kur flisnim me njeri tjetrin shum gjat,nuk rrinim pa i
shkruar nj tj asnje nat,eh sa koh te bukura kan qen,por qe te ishin te
perjetshme nuk ishte e then..♥

desi

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi