RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Dafina mohon ndarjen me Krenarin

Shko poshtë

Dafina mohon ndarjen me Krenarin

Mesazh nga Leonard prej Mon Sep 26, 2011 10:06 amDafina Zeqiri ka reaguar për të mohuar spekulimet të cilat
qarkullojnë tashmë disa ditë se ajo është ndarë nga i dashuri i saj
Krenari.
Mediat spekuluan se Dafina i kishte dhënë fund
lidhjes me Krenarin për shkak se familja e tij kishte humbur pasurinë
dhe se dyshja e mbajnë të fshehtë lajmin derisa të del në shitje albumi
më i ri i këngëtares.

Por gjatë një prononcimi për të përditshmen “Zëri”, dyshja kanë
reaguar për të mohuar gjithçka, duke i quajtur këto shkrime të
porositura nga dikush që nuk ua do të mirën atyre.

“Mendoj se nuk duhet fare të merrem me tabloide të cilat janë
joprofesionale, ku burimi i tyre është e pavërteta, ku në to porositen
shkrime për të dëmtuar dikë”.

“Mirëpo, për hir të opinionit dhe realitetit, le ta dinë se unë dhe
Krenari jemi bashkë dhe se shkrimet në ato tabloide nuk qëndrojnë. Kam
përshtypjen se këto i ka bërë dikush me qëllim, mirëpo me këtë nuk mund
të më mposhtin

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi