RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Vajza 15 vjeçare bie në dashuri përmes Facebook-ut dhe përfundon në prostitutë

Shko poshtë

Vajza 15 vjeçare bie në dashuri përmes Facebook-ut dhe përfundon në prostitutë

Mesazh nga Leonard prej Fri Oct 21, 2011 1:08 pm

Siç
e quajnë mediat gjermane, Mona (15), e cila jetonte me nënën e saj në
një fermë kuajsh në një provincë në Gjermani, Schleswig-Holstein, është
zhdukur.


Më parë këtë vit, ajo filloi që shumë kohë të kaloj në internet,
Facebook. Në Facebook ajo u takua me pakistanezin (25) me të cilin ra në
dashuri.

Në maj të këtij viti, Mona i tha nënës së saj se po shkon për të
vizituar një mik të sajin. Pas kësaj ajo nuk u kthye më në shtëpi. Nëna e
vajzës në dhomën e saj e gjeti një listë të çmimeve për shërbime
seksuale.

Ajo (nëna) menjëherë e lajmëroi policinë dhe e raportoi zhdukjen e vajzës.

Menjëherë u kuptua se pakistanezi i cili kishte luajtur me dashurinë e
vajzës e kishte detyruar atë që të merret me prostitucion.

Policia e gjeti shumë shpejtë faqen e internetit ku vajza ishte duke
ofruar shërbime seksuale. Ata e gjetën Monën në Hanover. Më pas ajo u
dërgua në një klinikë për trajtim. Megjithatë, vajza u arratis nga
klinika – që atëherë ajo trajtohet e zhdukur (që nëntë ditë).

Policia po vazhdon ta kërkoj vajzën

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi