RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës

Shko poshtë

Seksi në mëngjes- një fillimi i mbarë ditës

Mesazh nga Leonard prej Fri Oct 21, 2011 1:13 pm


Të gjithë po flasin shumë shpesh për seksin e mëngjesit, por sa
dhe pse është vërtet i rëndësishëm? Nëse bëni pjesë në grupin e njerëzve
me fat, të cilët kanë punë, dhe zgjoheni çdo mëngjes dhe filloni beteja
të reja në punë, atëherë do t’u shërbejë mirë një dozë energjie për t’i
mbijetuar ditës.
Nëse jeni në kërkim të punës, atëherë
gjithsesi ju duhet energji shtesë për përcjelljen e shpalljeve për punë,
sërish dhe sërish... Në çfarëdo rasti, seksi në mëngjes do t’ju
kthjellë, do t’ju zgjojë dhe do ta lë buzëqeshjen në fytyrën tuaj gjatë
gjithë ditës.

Meshkujt, kryesisht, janë gjithmonë në disponim për seks në mëngjes,
sepse testosteroni zgjohet para tyre. Nëse femra zgjohet më herët se
partneri, gjithsesi se duhet ta zgjojë mashkullin, duke qenë se ata janë
gjithmonë në dispozicion për aksion mëngjesor.

Hulumtimet kanë treguar se femrat kënaqen më pak, sepse janë të
ngarkuara me dukjen e tyre. Mirëpo, ato duhet ta dinë se për ta pasur
gjithmonë pranë mashkullin e tyre duhet t’ia ofrojnë kënaqësinë e
mëngjesit.

Disa partnerë shpesh i ikin seksit në mëngjes për shkak të erës së
gojës, ndërsa arsyetimet e shpeshta janë se derisa çohen, i lajnë
dhëmbët, u kalon dëshira për seks. Mirëpo, arsyetimet e tilla nuk duhet
t’i pengojnë dy njerëz që të ndajnë momente fantastike në mëngjes.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi