RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

MC Kresha, një këngë dedikuar Rozanës

Shko poshtë

MC Kresha, një këngë dedikuar Rozanës

Mesazh nga Leonard prej Fri Oct 21, 2011 1:17 pm


Çifti më i ri i estradës shqiptare Mc Kresha dhe Rozana Radi, duket se e kanë marrë seriozisht lidhjen e tyre.Flitet
se reperi, këngën me titull “T’thirri n’telefon” ia ka kushtuar të
dashurës, Rozanës, ndërsa kënga gjendet në albumin më të ri që sapo ka
dalë në treg në bashkëpunim me Lyrical Son, raporton “Kosova Sot”.

Përveç kësaj thuhet se çifti ka nisur xhirimet e klipit të këngës që e kënduan së bashku në “Kënga Magjike”.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi