RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Vidhet nga serbët kënga “TeqUila Vava”

Shko poshtë

Vidhet nga serbët kënga “TeqUila Vava”

Mesazh nga Leonard prej Fri Oct 21, 2011 1:20 pm


Kënga “Tequila Vava” e kënduar nga Flori, Albatrit Muçiçi dhe Noga Beatbox, është vjedhur nga një këngëtar serb. Nesko Kejdz është këngëtari serb, i cili ka vjedhur këngën “Tequila Vava”, duke e kthyer atë me tekst në gjuhën serbe.

Kënga “Tequila Vava” nga Flori, Albatrit Muçiçi dhe Noga Beatbox, është hedhur në treg gjatë stinës së verës.

Më poshtë mund t’i dëgjoni dy këngën “Tequila Vava” në gjuhën shqipe dhe serbe

https://youtu.be/Vzg7l8ZdNS4 SHQIP

https://youtu.be/lxfS3_LteX8 SERBISHT

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi