RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

PISTOLETA NË KOKË TË TUNËS!

Shko poshtë

PISTOLETA NË KOKË TË TUNËS!

Mesazh nga Leonard prej Mon Oct 24, 2011 5:36 pm


Altuna Sejdiu, edhe njëherë është bërë pjesë e thashethemeve për shkak të publikimit të pazakonshëm të fotove të saj në Facebook.Bukuroshja dhe këngëtarja shkupjane, e cila njihet me emrin Tuna, është parë me një foto të pazakonshme që e ka bërë në facebook me reperin Noizy, ku ky i fundit ja ka drejtuar asaj pistoletën në kokë, kurse Tuna luan rolin e të frikësuarës.Foto të këtilla në vendet perëndimore do të ishin bërë objekt debati, pasi që shumica e këngëtarëve të estradës tonë shpesh e tejkalojnë vetveten dhe nuk kanë kujdes me skena të këtilla, aq më pak kur dihet se adhuruesit e pop-këngëtarëve janë kryesisht adoleshent dhe të mitur, ku edhe mund të marrin shembull nga këngëtarët idol të tyre.Fotoja, edhe pse është një montazh ku paraqitet një model të vjetër të revoleve, megjithatë është një fotografi e vendosur pa kujdes dhe nuk i ka hije ta bëjnë dy këngëtarë, që tashmë kanë një numër të madh të adhuruesve të tyre në mbarë trojet shqiptare

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi