RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Çfare kanë të përbashkët Shkëndije Mujaj dhe Jennifer Lopez?

Shko poshtë

Çfare kanë të përbashkët Shkëndije Mujaj dhe Jennifer Lopez?

Mesazh nga Leonard prej Mon Oct 24, 2011 5:44 pmKëngëtarja Shkëndije Mujaj po synon një vend në tregun e muzikës botërore.Derisa po bën përpjekje për t’u pozicionuar mirë, lajme të tjera vijnë nga ajo, transmeton Zhurnal.Mësohet që Shkëndije Mujaj tashmë është në lidhje me një të ri nga Rrafshi i Dukagjinit.A mund ta gjeni në fakt se cila është ngjashmëria e këngëtares Mujaj me Jennifer Lopez, me të cilën e krahasojnë herë pas here?

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çfare kanë të përbashkët Shkëndije Mujaj dhe Jennifer Lopez?

Mesazh nga ekaterina kristo prej Thu Dec 01, 2011 10:07 pm

Nuk mendoj se ka ndonje ngjashmeri

ekaterina kristo

Gjinia Gjinia : Female
Postime: Postime: : 3
Piket Piket : 7
Birthday Birthday : 03/03/1995
Rregjistrimi Rregjistrimi : 01/12/2011
Mosha Mosha : 23
Vendbanimi Vendbanimi : korce

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi