RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Dita qe kalova me ty ishte e mrekullueshme

Shko poshtë

Dita qe kalova me ty ishte e mrekullueshme

Mesazh nga Leonard prej Mon Oct 24, 2011 5:48 pmDita qe kalova me ty ishte e mrekullueshme,kjo dite per mua do jet e paharrushme.isha shum e lumtur kur isha pran teje,tani dua cdo minut te jesh pran meje,nuk dua te rri asnje minut pa ty,dua cdo dit ta kalojm bashk te dy,dua qe kjo dit qe me ty kalova tmos e harroj,dua si kjo dit dhe shum te tjera me ty te kaloj,te lutem me premto qe kto dit akoma te vazhdojn,se do ti mbaj ne zemer si ditet me te bukura qe tek un do ekzistojn.

5432 DESI 5432


_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi