RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Një puthje ..

Shko poshtë

Një puthje ..

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:40 am

Nje puthje shpirtin po ma torturon
eshte puthja e fundit qe me dhe
para se

te ikje prej meje
e te me lije ne vetmi te plot.
eshte ajo puthje e

embel
por qe me fal dhimbje pa fund
ajo puthje qe me ka mbetur ne

kujtime
e shpirtin fort po ma trazon.
ah o zemer
edhe pse ka kaluar

kohe
ne buzet e mia I ndiej ende
puthjet qe me falje dikur
ato
sjane
fshir e as jane harruar
jane aty prezente per te me
torturuar
per te ma
tretur shpirtin
por edhe per te kujtuar
se
dikur kam qen e lumtur me
ty
se dikur dikush me falte lumturi.
sikur
te mund te kthehej koha
pas
se dashurine tende sdua ta humbas
si te
mund ta largoj kete
trishtim
hej zemer te lutem vetem mos me lër.
e di
qe sme ke harruar
ma
thone syte e tu sa here takohemi bashk
edhe pse
ti thua jemi miq
ne syte e
tu shoh nje det te ter me dashuri.
e di qe
te kam zhgenjyer
por te lutem
me fal
kjo zemer qe kaq shume te
do
dita dites po vdes per ty
je jeta
ime edhe pse sme beson.
a e di
se cfare bej neteve te errata e ne
vetmi?
dal ne ballkon e i lutem
zotit
te me kthej perseri tek ti
se kjo
jete pa ty nuk jetohet
pa
ty ndiej se po vdes
ti je jeta ime shpirti
im
por dije o engjell se
perjet do mbetesh
shpetimtari im.
TE DUA
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi