RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

what do you think??????

Shko poshtë

what do you think??????

Mesazh nga ekaterina kristo prej Thu Dec 01, 2011 10:40 pm

"Nga te gjitha gjerat e sigurta,me i sigurt eshte dyshimi"

ekaterina kristo

Gjinia Gjinia : Female
Postime: Postime: : 3
Piket Piket : 7
Birthday Birthday : 03/03/1995
Rregjistrimi Rregjistrimi : 01/12/2011
Mosha Mosha : 23
Vendbanimi Vendbanimi : korce

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi