RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Shpirti im ste harroj dot

Shko poshtë

Shpirti im ste harroj dot

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:41 am

Kalon ne rruge duke qeshur
sikur mes nesh asgje ska ngjare
sikur ste

desha sikur sme deshe ketu e nje vit me pare.
Ti pse genjen?
Pse
sillesh
si i marre?
Dhe hap fjale se me urren?!
Une kam qenë e dashura
e
par’
veten tende pse e genjen?
Kur mes shokesh ti qendron
pse
tregohesh
i gezuar?
Dhe kur mua me shikon qesh si lule e harruar…
Une
e di kur
ngelesh veten, ti jastekun lag me lot
edhe thua te
verteten
SHPIRTI IM
S’TE HARROJ DOT
Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi