RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Mimoza Shkodra thotë “Burrat s’janë si ti”

Shko poshtë

Mimoza Shkodra thotë “Burrat s’janë si ti”

Mesazh nga Leonard prej Fri Jan 27, 2012 11:41 am

Mimoza Shkodra është këngëtare atraktive që njerëzit e duan megjithatë e kanë të limituar ta shohin në çdo vend . Jeton jashtë vendit , punon atje dhe është shumë aktive në punën rreth muzikës .

Këngëtarja shqiptare, ka lansuar këngën e re me videoklip “Burrat nuk janë si ti”.

Kënga është një baladë orientale, me tematikë dashurinë. Kënga është punuar nga Genc Prelvukaj dhe Astrit Stafa.

Videoklipi me skena mjaft interesante është punuar nga produksioni i njohur Entermedia. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=LywujEoB3nE&feature=player_embedded

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi