RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Bledi Strakosha ne mbrojtje te homoseksualeve

Shko poshtë

Bledi Strakosha ne mbrojtje te homoseksualeve

Mesazh nga Leonard prej Fri Jan 27, 2012 11:46 am

Bledi Strakosha, tre dite me pare ka shkruar ne profilin e tij ne FB, nje status qe mbronte te drejtat e homoseksualeve.


Ndersa kishte pare ne programin “Takimi i Pasdites” ne TV KLAN nje puntate per te rijt gay ne shqiperi, prezantuesi i njohur televiziv ka reaguar, duke shprehur habine e tij per ate prinder qe sipas tij, “ndonese jetojne ne 2012-ten, thone se nuk mund ta pranonin kurre femijen e tyre homoseksual”.

Edhe me heret ai ka dale ne mbrojtje te komunitetit gay. Bledi Strakosha perflitet se ka nje marredhenie me kolegun e tij Stilistin Joni Peci.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi