RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ja arsyeja pse Genta e do Metin në BB5

Shko poshtë

Ja arsyeja pse Genta e do Metin në BB5

Mesazh nga Leonard prej Tue Feb 28, 2012 2:06 pm

Forma e zemrës e krijuar nga banorja me shumë humor e “Big Brother Albania 5”, Genta ndaj Metit, ende po kujtohet nga ana e atyre që e ndjekin këtë reality-show, të cilët nuk janë të pakët.


Por a e dini se cila është arseyja se pse Genta e don dhe e ka simpati Metin, pasi karakteri i tij ngjan me ish të dashurin e saj, që vajza ka treguar se ka pasur një histori që i ka lënë një shije jo të mirë.
Këtë Genta e ka treguar në dhomën e rrëfimit, ndërsa Meti vazhdon ta urrejë atë që nga momenti që ajo e nxorri jashtë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi