RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Kurre skam menduar

Shko poshtë

Kurre skam menduar

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:41 am

Kurre skam menduar
se largohesh nga une
ma fike qirin e
dashurise
ma
bere zemren shkrume.
Ku e kam dashurine
a thua kush ma
mori
perpiqem e
digjem
pyes pse me treadhetoi!
Pse femra e zeze
lind e vuan
pse
dashuria eshte per te shkrumuar!
o zot me trego rrugen
e dashurise
o zot
me ndihmo dhe bisedo me mua?
ta qaj hallin tim se sa
fort e dua
se vetem
ti mundesh te me ndimosh
qe shpyrtin tim te ma
sherosh..
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi