RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Jeta ime .......

Shko poshtë

Jeta ime .......

Mesazh nga Leonard prej Thu Mar 08, 2012 11:26 am
Jeta ime eshte nje liber i hapur ku vuajtja dhe dhimbja jane pjes te pandashme .
Ajo qe ndodhi perfundoi jeta ime ketu mbaroi nuk me the lamtumire ike pa
me pershendet vetem plage ne zemer, dhe lote ne sy e kam kujtim nga
ti..
E shkruaj kete Ditar si engjulli ne vetmi ne oret e vona prano kete
poezi heshtja dhe dhimbja shendrohet ne dashuri Zoti na ndihmofte
ishalla do jemi bashke Une dhe Ti .
Mos dashuro ik nga kjo ndjenje mos e provo dashurin se si kembim do e
maresh vuajtjen qe gjithe jeten do e kesh kujtim (Mos dashuro por lejo
qe te dashurojne).
A ka njeri ne kete bote qe din te dashuroje . A egziton dikush zemer te
ma fitoi . A po problemi qendron tek un qendron se un jam ai qe nuk
dashuroje….!

Jeta ime eshte nje liber i hapur ku vuajtja dhe dhimbja jane pjes te pandashme .


LEO

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi