RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Perse .....................

Shko poshtë

Perse .....................

Mesazh nga Leonard prej Thu Mar 08, 2012 11:55 am

Perse kjo dashuri
keshtu mbaroj
nuk kam mundesi
te te perqafoj

Kohen qe kaluam bashk
gjithmon do e kujtoj
dashurin qe kam per ty
kurr sdo ta largoj

Zemra ime me shum
po copetohet
shikimi yt
dot sme largohet
cdo dit e me shum
po me afrohet

A thu vall ku je tani
athu ke per mu merzi
athu vall mendon per mu
e di se e ke njeriun
me te qetesu

Me kujtohen fjalet
kur mi thoje mua
me kujtohet kur me thoje
se sa shum te dua


leo

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi