RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Emrin e ke tradheti

Shko poshtë

Emrin e ke tradheti

Mesazh nga Leonard prej Thu Mar 08, 2012 12:13 pmTe quajta dashuri por ishte e kot , te endrrova si princesh e endrrave
te mia por ajo shpejt mbaroj , te fala jeten se te quajta dashuri me
thojn se emrin e ke tradheti , por me nuk i besoj askujt me than se
gaboj nese te dashuroj , e une me besnikrin tende tani veten e mallkoj ,
besn nuk e mbajte e me tradhetove mendon se do te jesh e lumtur me
avanturen tende , tani ndoshta je por deri ne fund jo emrin e ke
tradheti e me von do ta kuptosh edhe ti .leo

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi