RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Plasi ne …BB5, seks LIVE

Shko poshtë

Plasi ne …BB5, seks LIVE

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 12, 2012 3:31 pm

Mos
valle vertete ka ndodhur qe ata kane kryer marrdhenie ? Pamjet s’e
tregojne qarte, por jane shume dyshuese, sidomos nga fundi i videos.
Gjate spektaklit te dites se shtune Ermali i Big Brother 5 u shpreh se
ai ka respekt per Francesken dhe se mes tyre nuk ka nje lidhje dashurie.
Deklarata e tyre u pa me jo pak dyshim nga spektatoret pasi ne shume
momente ata ishin shfaqur ne intimitet duket u puthur dhe perqafuar mes
tyre.
Kjo video e publikuar tregon qarte se “respekti” qe ata kane per njeri-tjetrin qenka i nje lloj te veçante.


https://youtu.be/jZJ4ltNM-7k

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi